sklep firmowy producenta

Półka Wisząca pod Skosy Regał nad Komodę do Pokoju Salonu Biała

Aranżacja pomieszczenia ze skosami – czyli jak dobrać meble

Trudno sobie wyobrazić przytulny pokój z pustymi ścianami. Chcąc nadać pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu warto więc zastanowić się nad aranżacją wolnej przestrzeni powstałej również między skosem, a podłogą. Pozwoli to w sposób funkcjonalny wykorzystać każdy centymetr ściany. Zyskasz dodatkowe miejsce do eksponowania różnych przedmiotów. Masz jednak obawy, jak to zrobić w poddaszu? Odpowiednio dobrane meble do pomieszczenia ze skosami to klucz do sukcesu. Najlepiej sprawdzą się w tej roli meble dedykowane – wiszące półki ścienne pod skosy. Umeblowanie poddasza w skosach jest w zasięgu Twojej ręki!  Dzięki dedykowanym półkom wiszącym pod skosy z łatwością wykorzystasz przestrzeń w tego typu pomieszczeniach. Świetnie prezentują się pojedynczo i w kompozycjach utworzonych z kilku półek np. półek wiszących typu cube lub zestawie minimalistycznych półek ściennych.

 

Zalety wiszących półek ściennych pod skosy

Nowoczesne półki wiszące mogą stać się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Dzięki swojej formie i wyglądzie – oprócz roli praktycznej – często pełnią rolę dekoracyjną. Ciekawy rozstaw półek z pewnością przyciągnie oko przybyłych gości. W przypadku mebli dedykowanych do zawieszenia pod skosy, dodatkowym walorem jest kształt półki, który umożliwia zagospodarowanie wolnej przestrzeni w skosach. Dzięki temu z pozoru trudne aranżacyjnie miejsca mogą stać się przestrzenią wysoce funkcjonalną.

Wiszące półki ścienne można wykorzystać w różnym celu. Zależy Ci na wyeksponowaniu najważniejszych dla Ciebie dzieł literatury, które chcesz mieć pod ręką? Chcesz ustawić rodzinne pamiątki lub figurki dekoracyjne? Otwarte półki wiszące idealnie sprawdzą się w tej roli. Pokój będzie wyglądać gustownie, a dzięki przedmiotom związanych z domownikami – nabierze bardziej osobistego charakteru. Minimalistyczna półka ścienna będzie natomiast stylowym dodatkiem do wnętrza, która sama w sobie stanowi dekorację.

Warto zwrócić uwagę również na rodzaj półek wiszących. Otwarte półki z pewnością podnoszą ich użyteczność. Łatwiej dostosować ich funkcję w zależności od aktualnych potrzeb domowników. Zwróć uwagę ile tego typu meble dają możliwości aranżacyjnych nawet w pomieszczeniach ze skosami. Bez problemu możesz wymieniać postawione na nich figurki dekoracyjne, wazony, plakaty, ramki ze zdjęciami. Dzięki temu w prosty sposób wpływasz na wystrój całego pomieszczenia. Chcesz postawić na półkach książki? Wyeksponuj tytuły książek, a jeżeli zależy Ci na dodatkom stylowym dodatku – ustaw dodatkowo nowoczesną podpórkę pod książki. Brakuje Ci zieleni pomieszczeniu? Wspaniale będzie prezentować się na tego typu półce wiszącej drobny kwiatek doniczkowy.

Czy wiszące półki ścienne pod skosy pasują tylko do salonu?

Zastanawiasz się czy nowoczesne półki wiszące pod skosy ( z uwagi na swój co do zasady dekoracyjny wygląd ) sprawdzą się tylko w salonie lub pokoju dziennym? Bez obaw możesz powiesić je wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Świetnie sprawdzą się, jako meble przy schodach oraz garderobie. W pokoju dziecka posłużą, jako miejsce na pluszaki, puzzle i gry planszowe. W pokoju młodzieżowym sprawdzą się, jako podstawa pod designerskie plakaty. Jak widzisz tego rodzaju meble w prosty sposób wkomponujesz do każdego pomieszczenia.

                                                                                                      

7882067063

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *