sklep firmowy producenta

duża nowoczesna biblioteczka regał ścienny artisan

Biblioteczka – perła każdego salonu

Dla większości osób swój własny „kąt” to spełnienie marzeń. Nie zawsze musi to być wielki dom z ogrodem.  Dla jednych – przytulne mieszkanie w centrum miasta będzie idealnym miejscem na spędzenie swojego życia. Dla innych – dom na przedmieściach miasta będzie azylem spokoju i miejscem do którego chce się wracać.  Każdemu jednak zależy, by przestrzeń w którym codziennie funkcjonujemy odpowiadał indywidualnym potrzebom.

Z pewnością pokój dzienny jest pomieszczeniem w którym rodzina spędza większość czasu. To w salonie wspólnie oglądamy filmy, spotykamy się na kawie z przyjaciółmi, spędzamy wolny czas. Warto więc zadbać, by elementy wystroju i umeblowania tego pomieszczenia wychodziły naprzeciw potrzebom domowników. Zastanawiasz się co może w tym pomóc? W naszej ocenie idealnym rozwiązaniem jest wkomponowanie do wnętrza salony stylowej biblioteczki. Zobacz sam, dlaczego tego typu meble to „must have” wyposażania każdego mieszkania i domu.

Biblioteczka – jako wyjątkowa przestrzeń do kolekcjonowania wspomnień rodziny i przyjaciół

Pamiątki rodzinne bez wątpienia dodają każdemu wnętrzu bardziej osobistego charakteru. Często przedmioty przekazywane z pokolenia na pokolenie są częścią naszej tożsamości. Być może jest to wazon, który odziedziczy się po babci. Urocza szkatułka po mamie, zasuszony bukiet, który otrzymałaś na pierwszej randce z mężem. To wszystko możesz pięknie wyeksponować przy pomocy dużej biblioteczki. Dodatkowo ilość półek daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Zmieszczą się na niej ulubione książki, rodzinne zdjęcia w ramkach a nawet albumy ze zdjęciami. Tego typu biblioteczka jest też sama w sobie elementem dekoracyjnym.

duża nowoczesna biblioteczka regał ścienny czarny

Domowa biblioteczka – obowiązkowy mebel dla moli książkowych

Jesteś miłośnikiem książek? Marzysz o miejscu, gdzie będziesz mógł wyeksponować swoją kolekcję literatury?  Otwarty regał z półkami na książki jest więc dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Zastanów się jednak przed zakupem ile książek chcesz pomieścić na półkach? W zależności od wielkości posiadanej kolekcji – wybierz odpowiedni rodzaj mebli. Masz mnóstwo książek i czasopism? Zdecyduj się na dużą biblioteczkę. Chcesz uporządkować niewielką kolekcję książek? Wybierz otwarty regał z półkami o średniej wielkości. Zależy Ci, by dodatkowo postawić np. małe kwiaty doniczkowe na brzegach mebli? Wybierz biblioteczkę o nieregularnych otwartych bokach. A może chcesz ustawić na półce tylko kilka ulubionych książek? Wystarczy, że wyposażysz pokój w wiszące półki ścienne na książki.

nowoczesna biblioteczka wiszący regał ścienny sonoma

Regał biblioteczny – jako miejsce na wyrażenie siebie

Półki biblioteczki bez problemu pomieszczą literaturę branżową, czasopisma które czytasz od lat! Każdy przybyły gość z pewnością zauważy Twoją pasję. Regał umożliwi Ci eksponowanie modeli kolekcjonerskich samolotów, samochodów itd. Znajdziesz na nim miejsce na postawienie plakatów z ważnymi dla Ciebie cytatami. Będziesz mógł nadać indywidualnego charakteru wnętrzu.

Bez względu jednak na to, co chcesz postawić na biblioteczce – tego rodzaju mebel wspaniale będzie prezentować się w pokoju dziennym. Biblioteczki dają przecież mnóstwo możliwości!  Z łatwością wkomponujesz na ich półkach przedmioty na których Ci zależy. Salon stanie się bardziej przytulny, dostosowany do Twoich potrzeb. W przypadku zmiany aranżacji salonu – tego typu mebel nie utrudni Ci tego. Wystarczy, że zmienisz elementy dekoracyjne postawione na półkach, dodasz kilka ramek ze zdjęciami, inne figurki dekoracyjne. Nie będzie więc konieczna wymiana mebli. Co więcej tego rodzaju meble będą również pasować do sypialni, pokoju dziecka, jadalni – możesz więc bez problemu umieścić je w innym pomieszczeniu. Odpowiednio dobrany kształt biblioteczki też ma znaczenie! Znajdziesz biblioteczki o regularnych kształtach, jak też te regały ścienne o nierównych brzegach. Wszystko zależy od Twojego gustu i potrzeb!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *