sklep firmowy producenta

pólka na ścianę wisząca regał ścienny nowoczesny biały

Zalety otwartych półek wiszących

Wybór mebli to poważna decyzja, która może ułatwić funkcjonowanie w domu lub przeciwnie – dołożyć dodatkowych obowiązków. Marzymy o przytulnej przestrzeni, a przy tym funkcjonalnej. Stawiamy na praktyczne rozwiązania, ale chcemy by wnętrze naszego mieszkania było też stylowe. W takim razie czy umeblowanie pomieszczenia w otwarte półki wiszące to dobry pomysł? Zobacz, jakie -naszym zdaniem – ma zalety wybór otwartych półek wiszących!

Walory wizualne

Otwarte półki ścienne nie przytłaczają wnętrza. Wręcz przeciwnie – dodają lekkości, wizualnie powiększają pomieszczenie. To dobre rozwiązanie dla mieszkań z małym metrażem, gdzie przecież każdy centymetr ma znaczenie. Nie dość, że półkę można umocować na pustej ścianie nad sofą czy komodą (co nie zabiera przestrzeni na podłodze) to dodatkowo sam jej wygląd sprawia, że mieszkanie nie wygląda na „zagracone”. A więc zyskujesz dodatkową przestrzeń do zagospodarowania bez większych wizualnych strat !

 

Walory estetyczne

W ofertach sklepów meblowych możemy znaleźć niesamowite kształty półek. Często to wspaniałe kompozycje na wzór np. połączonych ze sobą figur geometrycznych (tak, jak np. wisząca półka ścienna nr 6, wisząca półka ścienna nr 33) lub piętrowe regały ścienne (tak, jak np. regał ścienny Hanna, regał biblioteczka nr 44). Wykorzystanie w projekcie tego rodzaju mebli otwartych półek tylko podkręca stylowy ich wygląd. Uwydatnia ich konstrukcję. Półki wiszące lub regały ścienne stają się prawdziwą ozdobą pomieszczenia same w sobie.

 

Ekspozycja cennych przedmiotów

Z pewnością zastosowanie przy konstrukcji mebli otwartych półek to rozwiązanie dla osób, które chcą wyeksponować kolekcję swoich pamiątek rodzinnych. Każdy gospodarz domu będzie mógł z dumą pochwalić się rodzinnymi zdjęciami postawionymi na półkach w salonie.

 

Wszystko co chcesz w zasięgu ręki

Umeblowałeś mieszkanie w wiszące regały ścienne? A więc nie musisz już przeszukiwać półek w poszukiwaniu swoich ulubionych książek, albumów czy kubków! To wszystko masz w zasięgu ręki!

 

Tego typu meble często pojawiają się w ofertach sklepu. Łatwo je wkomponować w pomieszczenia w stylu nowoczesnym, w stylu skandynawskim lub w stylu loftowym.  Otwarte półki wykorzystywane są przy tworzeniu nie tylko nowoczesnych półek na ścianę pod skosy czy regałów ściennych. Tego typu półki wykorzystuje się również przy projektach stylowych biblioteczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *