sklep firmowy producenta

Co postawić na regale w salonie?

Co postawić na regale w salonie?

Dobrze dobrany regał to serce salonu, a salon to serce domu. Dlatego tak ważne jest, żeby wszystko co się w nim znajduje było praktyczne i jednocześnie estetyczne. Idealnym do tego narzędziem jest właśnie regał. Funkcjonalny mebel, pozwalający na tworzenie przeróżnych kompozycji oraz przechowywanie rzeczy, które chcemy mieć “pod ręką”. 

Uniwersalny przepis na oryginalne regały

Salon jest miejscem czasem pracy, czasem relaksu, a czasem zabawy (i dla dzieci i dla dorosłych). Tak samo jak salon, regał też musi być wielofunkcyjny, ale też przyjazny dla oka. Kluczowym aspektem w jego użytkowaniu jest zachowanie granicy między odpowiednim zagospodarowaniem, a zagraceniem. 

Co można przechowywać w regale?

Pudełka! Pojemniki, koszyczki i wszelkiego rodzaju organizery to idealne rozwiązanie na przechowywanie drobnych rzeczy. Długopisy, ładowarki, nożyczki itp. to przybory częstego użytku, które niezbyt atrakcyjnie prezentują się rzucone luźno na półki. Jednocześnie używane są na tyle często, że nie opłaca nam się ich chować w zagracone już szuflady. Tu z pomocą przychodzą właśnie różnorodne pudełka. 

Aktualny wybór tego typu organizerów jest rozmaity i na pewno znajdziesz coś idealnego właśnie do Twojego wnętrza. Dzięki temu rozwiązaniu postawisz swoje pierwsze kroki w rozplanowaniu regału. Możesz posegregować przedmioty według wybranych kategorii użytkowania np. artykuły biurowe, kuchenne, elektroniczne. 

Dla tych, którzy posiadają sporo takich przyborów polecamy nasz regał loftowy, który z pewnością pomieści wszystkie potrzebne dla Ciebie rzeczy:

Regał, jako miejsce na książki

Książki, czyli regałowe must have. Dla niektórych przedmiot użytkowy, dla innych ekspozycja. Tak czy tak prezentują się doskonale na pułkach. Dla tych, którzy wykładają je w formie dekoracji, polecamy segregacje kolorystyczną i wielkościową. Natomiast dla moli książkowych proponujemy porządek alfabetyczny. Entuzjastom minimalizmu polecamy trend backward books, czyli ustawienie książek grzbietem do ściany. Efekt gwarantowany!

Jeśli interesuje Cię natomiast regał przeznaczony głównie na książki, idealnie sprawdzi się nasz regał biblioteczny: https://krokusmeble.pl/produkt/regal-biblioteczka-polka-scienna-nr-17/  

Regał wiszący Nr 17 – Krokus Meble

Czym udekorować regał? 

Świetnym uzupełnieniem są akcesoria barowe. Dekoracyjne karafki, kieliszki czy butelki idealnie wpasowują się w regałowe pułki. 

Równie dobrze prezentują się ozdobne wazony i doniczki, a najlepiej w towarzystwie świeżych kwiatów. 

Alternatywą dla kwiatów mogą być dyfuzory lub patyczki zapachowe. Nadają niesamowity klimat każdemu pomieszczeniu. 

Doskonale sprawdzą się też figurki ozdobne, ramki ze zdjęciami, pamiątki rodzinne czy świeczki. 

Pamiętaj, że aranżacja ma przede wszystkim podobać się Tobie. Ważne jest również, aby była funkcjonalna i dostosowana do Twoich potrzeb. Zadbaj o swój komfort już dziś i zaaranżuj swoje wymarzone wnętrze.

Z naszymi regałami ściany wyglądają najlepiej 😉 Sprawdź sam:
https://krokusmeble.pl/kategoria/regaly/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *